MENU

       

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

«1 2 3 4 ...»

12 listopada - dzień wolny od pracy

Szanowni Państwo,

z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił dzień 12 listopada 2018 roku Świętem Narodowym. W związku                                                z powyższym Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że:

Karta VISA AZS AJP Gorzów Wlkp.

Kibice Klubu AZS AJP Gorzów Wlkp. mają  możliwość posiadania karty płatniczej w barwach swojego ukochanego klubu. Dostęp do karty będzie możliwy przez aplikację mobilną Portfel SGB, w której klient będzie mógł sprawdzić dostępne środki i historię operacji dokonanych kartą. Zapraszamy do wybranego oddziału Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim - zamów kartę z wizerunkiem Klubu.

Bankowość spółdzielcza, a 100-lecie niepodległej Ojczyzny

Bankowość spółdzielcza, a 100-lecie niepodległej Ojczyzny Już niebawem, bo 11 listopada 2018 r., obchodzić będziemy jakże ważną dla nas, Polaków, okrągłą rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Rzeczpospolita zniknęła z map Europy w 1795 r. aż na 123 lata. Dopiero po zakończeniu I wojny światowej i upadku trzech mocarstw: Rosji, Niemiec i Austro-Węgier, możliwe stało się odtworzenie niepodległego Państwa Polskiego. 11 listopada 1918 r. Rada Regencyjna przekazała misję utworzenia rządu Józefowi Piłsudskiemu.

Oblicz ratę kredytu!

Skorzystaj z nowej oferty kredytowej. Dobrze zagrana oferta! Sprawdż na jakich warunkach otrzymasz kredyt gotówkowy. Wejdż na www.kredytgbs.pl i oblicz ratę kredytu!

 

Bezpłatne terminale płatnicze

Terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy w Bankach Spółdzielczych SGB Banki Spółdzielcze SGB we współpracy z First Data Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców.

Losowanie nagród

Lokata SGB (Jesień 2017) została rozstrzygnięta !

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ