MENU

       

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

«1 2 3 4 ...»

Pierwszy dzień wiosny

Wiosna! Coraz więcej słońca, coraz więcej dnia i... znakomitych okazji! Odwiedź swój ulubiony Bank. Poczuj wiosenny apetyt na nowości... Poczuj wiosnę z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do placówek!

 

 

Portfel SGB - logowanie biometryczne iOS

Szanowni Państwo,zachęcamy do zapoznania się z informacją o udostępnieniu nowej wersji aplikacji Portfel SGB dla urządzeń z systemem iOS (Apple), która pozwala na logowanie za pomocą odcisku palca lub biometrii twarzy (w zależności od modelu urządzenia). Najnowsza wersja aplikacji jest już dostępna do pobrania/aktualizacji w sklepie AppStore.

 

Promocja Mastercard

Od 11 marca do 15 maja 2019 roku potrwa promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki: kubki termiczne, parasole i zegarki. Warto się pospieszyć: liczba prezentów jest ograniczona.Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 11 marca 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku podpisać umowę o wydanie jednej z kart płatniczych wskazanych w regulaminie sprzedaży premiowej i dokonać nią transakcji o wartości powyżej 150 złotych w terminie do 15 maja br.

Dzień Mężczyzny

Panowie! Kto, jeśli nie Wy? Kiedy, jeśli nie na wiosnę? Wszystkiego najbardziej i najpiękniej w Dniu Waszego Święta! PS. Drogie Panie! Najlepszym prezentem dla Mężczyzn będzie dzisiaj... lokata z loterią SGB

Dzień kobiet

Miłości.... Świętego spokoju.... Szczęścia... I odrobiny luksusu. Drogie Panie - dla nas jesteście świątecznie piękne ZAWSZE! I tak trzymać PS. Panowie! Najlepszym prezentem dla Pań będzie dziś... lokata z loterią SGB

Bezpieczeństwo w internecie

Bezpieczeństwo w internecie

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ