MENU

«1 2 3 4 ...»

Loteria Lokata SGB (Zima 2020) została rozstrzygnięta

 21 października i 10 listopada 2020r. w Centrali SGB-Banku S.A. poznaliśmy wyniki loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2020)”. Cenne nagrody rozlosowano wśród klientów Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w promocji. Wykaz zwycięskich lokat prezentujemy w załączonym poniżej pliku. Wszystkim laureatom gratulujemy!

29.11.2020R EXPRESS ELIXIR W GODZINACH OD 01:00-02:00 NIEDOSTĘPNY

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 listopada 2020r  Express Elixir (płatności natychmiastowe)  w godzinach od  01:00 – 02:00 będzie dla klientów niedostępny w zakresie nadawania i odbierania zleceń.

Informacja dla Beneficjentów Programu Tarcza Finansowa PFR

Szanowni Państwo – Beneficjenci Programu Tarcza Finansowa PFR, zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia przez Państwa w Banku dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę i złożyła oświadczenie woli jej zawarcia w imieniu Beneficjenta była uprawniona do jego reprezentowania.

Google Pay powyżej 100 zł bez PIN

Google Pay zmienia metody autoryzacji transakcji w Polsce: płatności powyżej 100 zł nie muszą Państwo zatwierdzać już PIN-em. 

Nowa aplikacja mobilna SGB

SPRAWDŹ CO POTRAFI NOWA APLIKACJA SGB MOBILE! Jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego, bezpiecznego bankowania. Miej bank zawsze pod ręką!

Nowa odsłona naszej bankowości internetowej

Już od 22 października 2020 r. Klienci naszego banku mogą aktywnie korzystać z  nowej odsłony bankowości internetowej. Z myślą o potrzebach naszych Klientów nowa odsłona bankowości internetowej została zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi, a sposób logowania przebiega w oparciu o dotychczasowe dane. Razem odkrywajmy komfort nowoczesnego bankowania

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ