MENU

«1 2 3 4 ...»

Stanowiska banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego

Celem stosowania jednolitych zasad dot. moratoriów pozaustawowych dla sektora bankowego, z  uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania sektora bankowości spółdzielczej Związek Banków Polskich oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych wypracowały rozwiązania w zakresie ich stosowania dla mikro, małych średnich, dużych przedsiębiorców, podmiotów prowadzących działalność rolniczą oraz działalność agroturystyczną.

Uwaga na oszustów podszywajacych sie pod pracowników call-center SGB

SZANOWNI PAŃSTWO, INFORMUJEMY O KOLEJNYM SPOSOBIE DZIAŁANIA OSZUSTÓW. TYM RAZEM MAMY DO CZYNIENIA Z PODSZYCIEM SIĘ PRZEZ PRZESTĘPCĘ POD PRACOWNIKA CALL CENTER Z TZW. „DZIAŁU TECHNICZNEGO”. DODATKOWO NR TELEFONU, Z KTÓREGO DZWONI OSZUST, WYŚWIETLA SIĘ KLIENTOWI JAKBY RZECZYWIŚCIE POCHODZIŁ Z CALL CENTER SGB-BANKU SA.

Kornelia Lesiewicz. Nikt w Europie nie miał lepszego wyniku w jej wieku

Fantastyczny bieg 17-letniej Korneli Lesiewicz! Nikt w Europie nie miał lepszego wyniku w jej wieku. Kornelia Lesiewicz poprawiła rekord życiowy i została wicemistrzynią Polski w biegu na 400 metrów. Wynik 17-latki - 52,56 sekundy - to nowy rekord kraju juniorek i najlepszy wynik w historii europejskich zawodniczek w jej wieku. Złoto zdobyła Justyna Święty-Ersetić.

Kornelia Lesiewicz w Dzień Dobry TVN

W zeszłym tygodniu były rekordy Polski a wczoraj Kornelia Lesiewicz była w telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN". Kariera Korneli sie rozkręca a Gospodarczy Bank Spółdzielczy ją wspiera i jej gorąco kibicuje! Zachęcamy do kibicowania tej dobrze zapowiadajacej się sportmence i gorzowiance.

Terminy prac administracyjnych i ich wpływ na dostęp do usług płatniczych

Szanowni Państwo, informujemy o zbliżających się terminach prac administracyjnych, które będą miały wpływ na funkcjonowanie świadczonych usług płatniczych.

Kornelia Lesiewicz pobiła kolejny rekord Polski

Kornelia Lesiewicz lekkoatletka AZS AWF Gorzów absolutnie nie zwalnia, sięga po swoje kolejne marzenia. W finale na 400 metrów mistrzostw Polski U20 Kornelia Lesiewicz była zdecydowaną faworytką. Zwyciężyła ze znakomitym czasem 52,97 s. To w tym roku najlepszy wynik wśród juniorek w Europie i trzeci na świecie. Miło jest nam wspierać młodych sportowców sięgajacych po najwyższe laury!

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ