MENU

       

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

«1 2 3 4 ...»

Dobry start. 300 dla ucznia.

Miło jest nam poinformować, że w naszym serwisie bankowości elektronicznej macie Państwo dostęp również do programu "Dobry start. 300 dla ucznia". 

Express Eliksir 24 godziny na dobę!

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim od dnia 1 lipca 2019 roku rozszerzył godziny dostępności usługi przelewu Express Eliksir. Realizacja płatności natychmiastowych możliwa jest w trybie 24h przez siedem dni w tygodniu z uwzględnieniem ewentualnych przerw technicznych. Przelew natychmiastowy jest usługą polegającą na przekazaniu w czasie rzeczywistym środków pieniężnych z rachunku prowadzonego w banku na rachunek odbiorcy przelewu.

Blisko 500 biegaczy w VI Nadwarciańskiej Gorzowskiej Dysze - film i zdjęcia

Zapraszamy do zobaczenia relacji zdjęciowej ze  współorganizowanej przez nas VI Nadwarciańskiej Gorzowskiej Dychy z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym w Gorzowie Wielkopolskim. Co roku uczestniczy około 500 biegaczy z całej Polski i Europy. 10 km ulicami Gorzowa w tym odcinek wiodący przez stadion żużlowy. Tłumy na bulwarze blisko 500 biegaczy , masa atrakcji w tym stoisko promocyjne naszego Banku. zapraszamy do relacji zdjeciowej.

Program 500+ w naszej bankowości elektronicznej.

Od dzisiaj w naszej bankowości elektronicznej dostępny jest  Program Rodzina 500+ ...

Dzień Ojca!

23 czerwca to Dzień Ojca. Wszystkiego najlepszego.

Początek wakacji!

19 czerwca to w tym roku poczatek wakacji!

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ