MENU

«1 2 3 4 ...»

Styczeń - czas noworocznych postanowień!

Karnet do klubu fitness? Wejściówka na basen? A może sprzęt do nordic walking? Masz cel, ale brakuje środków? Zapraszamy do naszych placówek! Zaproponujemy Ci kredyt na realizację noworocznych postanowień Nie odkładaj ich na jutro, już DZIŚ zapoznaj się z naszą ofertą www.https://www.gbs.net.pl/kredyty  

Konferencja prasowa 70-lecie II Liceum Ogólnokształcącego

W dniu dzisiejszym było nam niezmiernie miło uczestniczyć w konferencji prasowej na temat 70-lecie II Liceum Ogólnokształcącego. Jesteśmy głównym sponsorem jubileuszu szkoły a Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim również w tym roku obchodzi 70-lecie! Już wkrótce więcej szczegółów na temat obchodów naszego jubileuszu!

Od 13 do 24 stycznia Oddział Centrala wyłączony z obsługi Klienta.

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim informuje o rozpoczęciu remontu Sali operacyjnej Oddziału Centrala przy ul. Sikorskiego 7.

Dla podniesienia standardu obsługi Klientów Oddziału Centrala, sala operacyjna zostanie poddana modernizacji. Z tego powodu w czasie trwania remontu pojawią się utrudnienia w obsłudze Klienta, za które serdecznie Państwa przepraszamy.

Szczęśliwego nowego roku!

Spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności na każdy dzień, zadowolenia i satysfakcji z podjętych działań i wyzwań – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Życzymy Państwu udanego powitania Nowego Roku!

Godziny pracy w Sylwestra

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2019 r. placówki Banku będą czynne  do godziny 11:00, za wyjątkiem Punktu Kasowego w Kłodawie, który w dniu 31.12.2019r. będzie nieczynny.

Wesołych Świąt

Niech radosna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia przyniesie Państwu wiele szczęśliwych chwil, spokój i odpoczynek w gronie najbliższych. Życzymy Państwu, by Nowy Rok 2020 był czasem pomyślności, spełnienia marzeń oraz pasmem sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dobrego zdrowia i zawsze pozytywnej energii!

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ