MENU

«1 2 3 4 ...»

BLIK!

Od 14 września 2019 r. BLIK w Naszym Banku!

Express Elixir w dniu 08.09.2019 r.

Informujemy że, usługa Express Elixir w dniu 08.09.2019 r. w godzinach od 0:00 do 12:00  będzie niedostępna, dotyczy to nadawania i odbierania zleceń. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
 

Płatności mobilne w naszym Banku

Banki Spółdzielcze SGB i SGB-Bank SA od lat odpowiadają na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów. Poznaj ofertę usług mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB i SGB-Banku SA. i płać jeszcze wygodniej!

Mobilne przyspieszenie Banków Spółdzielczych!

Banki Spółdzielcze SGB przyspieszają w obszarze mobilnym! Zgodnie ze strategią przyspieszenia w obszarze nowoczesnych płatności mobilnych już wkrótce w naszym Banku będzie  BLIK i Google Pay. W kolejce czekają już Apple Pay i Garmin. Do końca roku chcemy też odpalić nową aplikację mobilną, która pozwoli naszym klientom w pełni korzystać z bankowości w swoim telefonie.

Informacja PSD2

Szanowni Państwo, informujemy że z dniem 14 września 2019 roku zaczną obowiązywać wymogi wynikające z ustawy o usługach płatniczych wprowadzone ustawą z dnia 10 maja 2018r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw.

Wymiana Tokenów!

Szanowni Państwo, informujemy że z dniem 14 września 2019 roku zaczną obowiązywać wymogi wynikające z ustawy o usługach płatniczych wprowadzone ustawą z dnia 10 maja 2018r. o zmianieustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw.

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ