MENU

       

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

Karta VISA AZS AJP Gorzów Wlkp.

Kibice Klubu AZS AJP Gorzów Wlkp. mają  możliwość posiadania karty płatniczej w barwach swojego ukochanego klubu. Dostęp do karty będzie możliwy przez aplikację mobilną Portfel SGB, w której klient będzie mógł sprawdzić dostępne środki i historię operacji dokonanych kartą. Zapraszamy do wybranego oddziału Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim - zamów kartę z wizerunkiem Klubu.

Nasze najlepsze!
Klubowa karta Banków Spółdzielczych SGB
Miej klubowe barwy zawsze przy sobie!
Zamów kartę Visa SGB – AZS-AJP Gorzów Wlkp.
O kartę pytaj w Twoim Banku.
Organizatorem promocji „Karta z piłką AZS-AJP Gorzów Wlkp.” jest Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim. Promocja trwa od dnia 17.12.2018 r. do dnia 18.02.2019 r. lub do wyczerpania zapasu upominków, przy czym umowę o VISA AZS-AJP Gorzów Wlkp. należy zawrzeć w terminie od dnia 17.12.2018 r. do dnia 31.05.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.gbs.net.pl oraz w Oddziałach Banku. Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedź najbliższą placówkę Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szybko i wygodnie z kartą VISA:

- łatwe płatności – również zbliżeniowe,

- wysoki poziom bezpieczeństwa zakupów dokonywanych w internecie dzięki usłudze 3D - Secure, usługa 3D-secure wymaga aktywacji, dostępna jedynie w tych sklepach internetowych, które wdrożyły taką funkcjonalność,

- wygodny dostęp do środków

- możliwość dokonania płatności oraz wypłaty gotówki w kraju i za granicą.

Dodatkowe korzyści:
- Zamawiając teraz kartę Visa, możesz otrzymać atrakcyjny upominek w postaci piłki z podpisami wszystkich zawodnicze AZS-AJP Gorzów Wlkp.

Zamów kartę i łap okazje!


Aby otrzymać upominek:
1. Podpisz umowę w terminie od 17.12.2018 r. do 18.02.2019 r.
2. Odbierz upominek w placówce  Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim, w której karta została wydana.

Śpiesz się. Liczba upominków jest ograniczona.

Promocja przeznaczona dla:
- nowych klientów, którzy otworzą w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Gorzowie Wielkopolskim rachunek z kartą dla klienta indywidualnego,
- posiadaczy rachunku w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Gorzowie Wielkopolskim, do którego nie została wydana żadna karta międzynarodowa dla klienta indywidualnego.
 

 ZŁÓŻ REKLAMACJĘ