MENU

Nowa Lokata z nagrodami już od dzisiaj!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najgorętsza lokata tej jesieni – lokata z loterią! Co sprawdza się najlepiej podczas długich, chłodnych jesiennych wieczorów? Ciepły koc, dobre towarzystwo, gorąca herbata i… najgorętsza lokata w Banku Spółdzielczym SGB! Nowa loteria promocyjna SGB startuje 7 października i potrwa do samego końca roku. Wystarczy w tym okresie założyć lokatę na minimum 500 złotych w naszym Banku Spółdzielczym na okres 3 lub 6 miesięcy i… od razu robi się cieplej!

Każdy, kto weźmie udział w nowej loterii promocyjnej może wygrać którąś z następujących nagród:

*nowy samochód Volkswagen T-Cross

*konsola Xbox + 3 gry

*soundbar Samsung

*multicooker Redmond

*torba podróżna Wittchen

Jesienne wieczory jeszcze nigdy nie były tak gorące i wypełnione emocjami! Do największego szczęścia potrzebne są tylko 3 kroki Zdeponuj w swoim Banku Spółdzielczym minimum 500 złotych na okres 3 lub 6 miesięcy. Pamiętaj, że każda wielokrotność tej kwoty może pomnożyć Twoje szanse i zyski. Usiądź wygodnie w fotelu i rozkoszuj się każdą jesienną chwilą – Twoje pieniądze już pracują! Cierpliwie czekaj na swoją jesienną szansę. Może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie? Jesień mieni się kolorami, a Twoje konto – dodatkowymi zyskami!

Oszczędzaj jesienią w Loterii Lokata SGB z nagrodami.

Wszystkie szczegóły loterii promocyjnej „ Lokata SGB (Jesień 2019)” znajdziesz na stronie www.lokatasgb.pl, a także na naszej bezpłatnej Infolinii: 800 888 888 

 

Do pobraniaZŁÓŻ REKLAMACJĘ