Karty płatniczne i kredytowe dla rolników

Czasy, kiedy po gotówkę trzeba było osobiście udać się do oddziału banku, powoli odchodzą w niepamięć. Dziś wystarczy że posiadasz jedną z oferowanych przez nas kart płatniczych – i możesz wypłacać pieniądze z bankomatu, płacić za produkty i usługi (nie tylko w sklepie, także przez Internet czy telefon) czy korzystać z gotówki będąc za granicą.

Karty płatnicze Spółdzielczej Grupy Bankowej to dobry sposób na nieograniczony dostęp do Twoich pieniędzy w ponad 3000 bankomatów oraz możliwość dokonywania płatności w niezliczonej ilości punktów handlowych i usługowych

Odbierz jedną z wielu nowoczesnych kart płatniczych Visa i Mastercard.


Paleta kart płatniczych w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie.


Oferujemy Ci następujące rodzaje kart płatniczych:

  • karty kredytowe – jeśli chcesz korzystać z nieoprocentowanego kredytu
  • karty debetowe – jeśli chcesz dokładnie kontrolować swoje wydatki
  • karty chargowe – jeśli chcesz korzystać z odroczonego terminu płatności
  • karty przedpłacone – jeśli chcesz sprawić prezent najbliższym

3D-secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa.Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Uwaga: w przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank – w celu uzyskania hasła klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku. Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

Jak wygląda rejestracja karty w usłudze?

System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

wizerunki_do_3D.jpg

 


Klient może również zarejestrować kartę przed dokonaniem płatności kartą przez Internet:

SGB_www_boxy_karty_2_4.jpg
SGB_www_boxy_karty_2_2.jpg
SGB_www_boxy_karty_2_5.jpg
SGB_www_boxy_karty_2_3.jpg

Karta walutowa

Międzynarodowa debetowa karta walutowa z funkcją zbliżeniową umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji gotówkowych oraz transakcji bezgotówkowych (w tym internetowych i MO/TO). Może być wydana do rachunków rozliczeniowych prowadzonych w EUR, USD, GBP dla klientów instytucjonalnych. Dokonując transakcji kartą walutową w walucie rachunku, klient nie ponosi kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji.

Karty płatnicze i kredytowe dla firm

Łatwa kontrola wydatków firmowych, również tych realizowanych przez Twoich pracowników ! Czasy, kiedy po gotówkę trzeba było osobiście udać się do oddziału banku, powoli odchodzą w niepamięć.

3D-secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa.Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze

KARTY WALUTOWE

Międzynarodowa debetowa karta walutowa z funkcją zbliżeniową umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji gotówkowych oraz transakcji bezgotówkowych (w tym internetowych i MO/TO). Może być wydana  do rachunków oszczędnościowych prowadzonych w EUR, USD, GBP dla klientów indywidualnych . Dokonując transakcji kartą walutową w walucie rachunku, klient nie ponosi kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji.

KARTY PŁATNICZE (DEBETOWE)

Karta płatnicza (debetowa) zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Daje możliwość płatności bezgotówkowych, wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie.

KARTY PRZEDPŁACONE

Skorzystaj z szerokiej gamy kart przedpłaconych Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

KARTY KREDYTOWE

Bezcenna, gdy korzystasz z płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych – w kraju i za granicą. Objęta gwarancją bezpieczeństwa i super wygodna w użytkowaniu. Ciesz się swobodą operacji finansowych z kartą kredytową Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

ZASTRZEGANIE KART

Jak zastrzec kartę? W przypadku zgubienia lub kradzieży karty należy jak najszybciej dokonać jej zastrzeżenia

3D-secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa.Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.