Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim jest członkiem Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB).

SGB-Bank Spółka Akcyjna jest bankiem zrzeszającym.

SGB tworzy 192 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Nasze atuty to rozbudowana sieć ponad 1.800 placówek oraz elektroniczne kanały dostępu. Ponadto SGB umożliwia swoim Klientom dostęp do środków pieniężnych poprzez 3.000 bezprowizyjnych bankomatów. Połączenie nowoczesności z ponad 160-letnią tradycją i polskim kapitałem budowanym od pokoleń determinuje mocną pozycję banków spółdzielczych na rynku usług finansowych.

Obsługujemy ponad 1,5 mln rachunków bankowych. Dbamy o systematyczne podnoszenie jakości naszych usług. Pamiętając, że standardy są wyznaczane przez potrzeby klientów, staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów.

Do podstawowych celów działalności banków SGB należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej firmom, działającym na terenie całej Polski. Nie zapominamy również o lokalnych środowiskach. Wspieramy ich rozwój gospodarczy.


Banki SGB są obecne na krajowym rynku od wielu. To powoduje, że staliśmy się godnym zaufania partnerem. Liczne grono naszych klientów dowodzi, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji banków komercyjnych.