W SGB MOBILE AKTYWNI ZYSKUJĄ WIĘCEJ!

Włącz usługę Active w aplikacji SGB Mobile, biegaj, maszeruj, płać kartą VISA i odbieraj nagrody.

Co to jest Active i jak ją włączyć?

Active to usługa dla użytkowników urządzeń marki Garmin. Dzięki połączeniu SGB Mobile z Garmin Connect, możesz sprawdzić w naszej aplikacji swoje dane dotyczące aktywności sportowej oraz kondycji – kroki, przebyty dystans, intensywny trening, spalone kalorie, tętno, saturację, sen.

Aby włączyć usługę zaloguj się do SGB Mobile, z dolnego menu wybierz PRODUKTY, na liście znajdź Active i połącz z Garmin Connect. Usługę możesz w każdej chwili wyłączyć. Cały proces, krok po kroku, pokazaliśmy w PRZEWODNIKU PO APLIKACJI.

Po uruchomieniu Active zobaczysz między innymi informacje o liczbie kroków zrobionych danego dnia, spalonych kaloriach i przebytym dystansie.

co-to-jest-active-i-jak-ja-wlaczyc

Podejmij WYZWANIE ACTIVE i odbieraj co miesiąc nagrody!

Już 1 sierpnia zaczynamy WYZWANIE ACTIVE, w którym co miesiąc możesz zdobyć voucher o wartości  50 zł do sklepu Decathlon. Zasady wyzwania są bardzo proste:

1. Uruchom usługę Active w SGB Mobile.
2. Podejmij wyzwanie (przystąp do niego w aplikacji SGB Mobile).
3. W ciągu miesiąca zrób 100 tys. kroków zarejestrowanych w aplikacji (kroki zaczną się naliczać od momentu aktywacji wyzwania).
4. W tym samym miesiącu wykonaj 5 transakcji Twoją kartą/kartami VISA wydaną/ymi przez Spółdzielczą Grupę Bankową.

WYZWANIA ACTIVE będą dostępne od 1 sierpnia do 31 października 2021 roku i co miesiąc, jeśli spełnisz warunki, możesz zdobyć nagrodę. Pamiętaj, by na początku każdego miesiąca podjąć wyzwanie!

Vouchery o wartości 50 zł będą przekazywane mailowo na adres, który podasz przy aktywacji wyzwania.

Do zdobycia w okresie trwania promocji jest 2 tysiące voucherów, więc nie zostawiaj wyzwania na ostatnią chwilę – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapoznaj się koniecznie z REGULAMINEM PROMOCJI.

podejmij-wyzwanie-active-i-odbieraj-co-miesiac-nagrody