MENU

«1 2 3 4 ...»

Transakcje do 100 zł bez PIN

Teraz jeszcze wygodniej! Płać dowolną kartą płatniczą bez PIN – nawet do 100 zł.

Wypłaty BLIK w bankomatach GBS

Informujemy że uruchomiliśmu wypłaty BLIK w bankomatach Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim

Zawieszenie spłat rat kapitałowych

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i spokój finansowy, mając na uwadze nadzwyczajne okoliczności związane z wprowadzonym stanem epidemii koronawirusa COVID-19, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim wprowadza specjalną procedurę dla kredytów i pożyczek udzielonych Klientom Banku.

Cisi Bohaterowie w bankach spółdzielczych

Sporo się mówi o bohaterach, którzy w czasie epidemii koronawirusa muszą stawiać czoła rzeczywistości, pokonywać własne lęki, ale przede wszystkim – służyć innym. Mowa tu o pracownikach służby zdrowia i innych instytucji. Naszą uwagę pragniemy skierować na pracowników banków, którzy w tym trudnym czasie również dają z siebie wszystko.

Banki zaoferuja odroczenie spłaty rat kredytu

Szanowni Klienci, zdajemy sobie sprawę, że wraz z powstałym zagrożeniem rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa COVID-19, mogą wystąpić trudne do przewidzenia skutki dla sytuacji finansowej kredytobiorców.

Zmiany w zasadach i godzinach obsługi Klientów w związku z zagrożeniem epidemicznym

Szanowni Klienci,

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim informuje, iż w związku z ogłoszeniem przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Polski, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, a także w celu zapewnienia ciągłości działania Banku, podjęliśmy wiele działań, które dostosowują funkcjonowanie Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim do sytuacji kryzysowej.

«1 2 3 4 ...»

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ