KARTY WALUTOWE

Międzynarodowa debetowa karta walutowa z funkcją zbliżeniową umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji gotówkowych oraz transakcji bezgotówkowych (w tym internetowych i MO/TO). Może być wydana  do rachunków oszczędnościowych prowadzonych w EUR, USD, GBP dla klientów indywidualnych . Dokonując transakcji kartą walutową w walucie rachunku, klient nie ponosi kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji.

KARTY PŁATNICZE (DEBETOWE)

Karta płatnicza (debetowa) zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Daje możliwość płatności bezgotówkowych, wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie.

KARTY PRZEDPŁACONE

Skorzystaj z szerokiej gamy kart przedpłaconych Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

KARTY KREDYTOWE

Bezcenna, gdy korzystasz z płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych – w kraju i za granicą. Objęta gwarancją bezpieczeństwa i super wygodna w użytkowaniu. Ciesz się swobodą operacji finansowych z kartą kredytową Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

ZASTRZEGANIE KART

Jak zastrzec kartę? W przypadku zgubienia lub kradzieży karty należy jak najszybciej dokonać jej zastrzeżenia

3D-secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

ZAMÓW KARTĘ W APLIKACJI MOBILNEJ SGB MOBILE

Łatwy i prosty sposób zamówienia karty płatniczej Teraz z każdego miejsca możesz zamówić kartę debetową – wystarczy smartfon z aplikacją SGB Mobile!