Drogi Kliencie,

W związku z ciągłym dążeniem do optymalizacji naszej działalności oraz zapewnienia najwyższej jakości usług, zmuszeni jesteśmy dokonać pewnych zmian organizacyjnych w strukturze naszych oddziałów.

Pragniemy poinformować, że z dniem 29 lutego br. Filia II Oddziału GBS Gorzów przy ulicy Londyńskiej 5 zostanie zamknięta. Jednocześnie z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego najbliższego oddziału, znajdującego się przy ulicy Marcinkowskiego 8.

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana ta może przynieść pewne niedogodności, za co pragniemy serdecznie przeprosić. Jednocześnie zapewniamy, że wszelkie wysiłki podejmujemy, aby przejście to było jak najmniej odczuwalne dla naszych Klientów.

W najbliższym Państwa lokalizacji, II Oddziale przy ulicy Marcinkowskiego 8, czeka równie profesjonalny i przyjazny zespół, gotowy służyć wsparciem i doradztwem. Wierzymy, że nowe miejsce szybko stanie się dla Państwa równie komfortowe i znajome oraz, że będziemy mogli dbać o Państwa finanse z takim samym zaangażowaniem i troską, jak dotychczas.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście w oddziale.

GBS Gorzów jest bankiem z największą ilością placówek bankowych w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszamy do naszych Oddziałów:

Oddział Centrala
ul. Sikorskiego 7, 66-400 Gorzów Wlkp.

I Oddział
ul. Wojciechowskiego 2A, 66-400 Gorzów Wlkp.

II Oddział
ul. Marcinkowskiego 8, 66-400 Gorzów Wlkp.

III Oddział
ul. Pocztowa 1, 66-400 Gorzów Wlkp.

IV Oddział
ul. Starzyńskiego4/2a, 66-400 Gorzów Wlkp.

Filia I Oddziału
ul. Okólna 25, 66-40 Gorzów Wlkp.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i lojalność. Cieszymy się na dalszą współpracę i rozwój naszych relacji na przestrzeni kolejnych lat.

Z poważaniem,

Zespół Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim