Miło nam poinformować, że 24 lutego, w siedzibie naszego banku, nastąpiło uroczyste podpisanie umów sponsorskich pomiędzy Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym w Gorzowie Wielkopolskim a przedstawicielami klubów sportowych reprezentujących nasze miasto: AZS AJP Gorzów, Warta Gorzów, K.S. Admira oraz gorzowskimi lekkoatletkami : Kornelią Lesiewicz i Magdaleną Żelazny.

– Zgodnie z naszą spółdzielczą zasadą wzajemności, bardzo mocno angażujemy się w rozwój gorzowskiego sportu – mówi Paweł Kowalczyk, prezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim. – W bankowości spółdzielczej to normalne, że dzielimy się wypracowanym zyskiem i wspieramy lokalną społeczność. Z naszej perspektywy wszelkie działania społecznej odpowiedzialności biznesu wzmacniają środowisko, w którym jesteśmy aktywni. To misja GBS wdrażana od pierwszych dni istnienia banku, założonego w maju 1950 roku.

Pod hasłem #wspieramynajlepszych pomagamy w rozwoju wielu dyscyplin lokalnego sportu. Od kilku sezonów na nasze wsparcie mogą liczyć koszykarki z drużyny AZS AJP Gorzów Wlkp., wybitna lekkoatletka Kornelia Lesiewicz, a także rewelacyjnie spisująca się chodziarka Magdalena Żelazna – Mistrzyni Polski U20. Teraz do tego grona dołączyły: klub piłki nożnej – Warta Gorzów oraz klub kajakarski Admira Gorzów.

– Sport to jeden z najważniejszych segmentów aktywności społecznej naszego banku, bardzo dobrze odbieranej przez lokalnych mieszkańców i docenianej przez samych sportowców. Wierzymy, że pomożemy naszym sportowcom w osiągnięciu życiowych sukcesów i tym samym dostarczeniu wielu emocji gorzowskim kibicom – dodaje prezes Paweł Kowalczyk.

#wspieramynajlepszych