Gorzów Wielkopolski, 9 maja 2023 – Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Lekkoatletycznym im. Lubuskich Olimpijczyków w Gorzowie Wielkopolskim, Prezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim, Paweł Kowalczyk, ogłosił współpracę banku z organizatorami 99. PZLA Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.

W ramach współpracy, GBS Gorzów wprowadza do swojej oferty specjalny produkt finansowy – Mistrzowską Lokatę Oszczędnościową. Lokata zakładana na 3 miesiące z atrakcyjnym oprocentowaniem na poziomie 6,5%, dostępna będzie aż do dnia rozpoczęcia zawodów. Oferta ma na celu uczczenie nadchodzących mistrzostw oraz wzmocnienie związku banku z lokalną społecznością.

Prezes Kowalczyk uroczyście uruchomił również zegar odliczający czas do rozpoczęcia 99. PZLA Mistrzostw Polski. Wydarzenie sportowe odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim, a jego organizacja wpisuje się w strategię banku „Wspieramy najlepszych”, mającą na celu promowanie gorzowskiego sportu oraz aktywnego trybu życia.

Działania te potwierdzają zaangażowanie GBS w Gorzowie w lokalny sport oraz dbanie o rozwój lokalnej społeczności. Bank ma długą tradycję współpracy z organizacjami sportowymi i kulturalnymi w regionie.