Drodzy Klienci i Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego,

Z wielką dumą informujemy, że już dzisiaj Gorzów Wielkopolski stanie się centrum lekkoatletycznych zmagań podczas 99. Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce. Ten niezwykle prestiżowy turniej gromadzi elitarne grono zawodników z całego kraju, w tym sportowców, którzy zdobyły medale na Olimpiadach, Mistrzostwach Europy i Świata. Przez najbliższe trzy dni, od 27 do 29 lipca, nasi mistrzowie będą rywalizować o tytuły mistrzów Polski.

Cieszymy się, że nasze miasto jest gospodarzem tego wspaniałego wydarzenia, które przyciągnie uwagę całego kraju. Gorzów Wielkopolski, znany ze swojej silnej społeczności kibiców lekkoatletycznych, z pewnością zapewni niezapomniane i energetyczne otoczenie dla tych mistrzostw.

Bilety na te zawody są już niestety wyprzedane, ale na szczęście dla tych, którzy nie zdążyli ich nabyć, organizatorzy przygotowali specjalną strefę kibica na Placu Grunwaldzkim. W tym miejscu będzie można na żywo śledzić wszystkie wydarzenia z mistrzostw.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Bank GBS Gorzów, jako sponsor strategiczny, może być częścią tak ważnego wydarzenia dla naszego miasta i naszych klientów, którzy są pasjonatami sportu. Mamy nadzieję, że ta sportowa fiesta dostarczy wszystkim wiele emocji, a zawodnikom – niezapomnianych chwil triumfu.

Życzymy wszystkim zawodnikom powodzenia i niezapomnianych sportowych wrażeń!

Zespół Banku GBS Gorzów