99. PZLA Mistrzostwa Polski w Gorzowie Wielkopolskim – poznaliśmy wszystkich mistrzów! 

Zakończyły się emocjonujące, trzydniowe zmagania na lekkoatletycznym stadionie w Gorzowie Wielkopolskim. 99. PZLA Mistrzostwa Polski przeszły do historii, zostawiając za sobą wiele sportowych emocji, fenomenalnych występów i nowych rekordów. 

Ponad 600 zawodników ze 135 klubów walczyło o najważniejsze tytuły w kraju. W gronie uczestników nie zabrakło największych postaci polskiej lekkoatletyki z medalistami olimpijskimi i mistrzostw Europy oraz świata na czele. 

Dumnie wspominamy wspaniałe starty naszych mistrzów, w tym Anity Włodarczyk, Wojciecha Nowickiego, Ewy Swobody oraz Natalii Kaczmarek. Ich wysiłek i determinacja pokazały, co znaczy prawdziwa pasja i miłość do sportu. 

Chociaż bilety na wydarzenie zostały wyprzedane błyskawicznie, wielu fanów miało okazję śledzić zawody na żywo razem z nami, dzięki specjalnej strefie dla kibiców na Placu Grunwaldzkim. Emocje były odczuwalne na każdym kroku, zarówno na stadionie, jak i poza nim. 

Bank GBS Gorzów jest niezmiernie dumny, że jako sponsor strategiczny, mógł wspierać to wyjątkowe wydarzenie. Jesteśmy przekonani, że 99. Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce przyczynią się do promocji naszego miasta i sportu na najwyższym poziomie. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom, których wysiłek i determinacja inspirują nas wszystkich do dążenia do doskonałości. 

Czekamy z niecierpliwością na 100. edycję Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce. Do zobaczenia za rok!