ZAGŁOSUJ NA APLIKACJĘ MOBILNĄ SGB MOBILE W KONKURSIE MOBILE TRENDS AWARDS!

Szanowni Państwo,

po raz kolejny aplikacja mobilna SGB Mobile została doceniona – tym razem przez prestiżowy konkurs Mobile Trends Awards. Skoro chwalą nas inni, to pochwalmy się także sami!

Zostaliśmy nominowani do Mobile Trends Awards 2020 w kategorii Bankowość i Finanse. To prestiżowa nagroda, przyznawana co roku dla najlepszych rozwiązań mobilnych. Już samo pojawienie się SGB Mobile w gronie znanych i silnych marek jest docenieniem pracy całego Zrzeszenia SGB. Ale my liczymy na więcej – na wygraną w tym konkursie!

Zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu na aplikację mobilną SGB Mobile! Głosować można od 11 do 18 lutego na stronie https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie 

Liczymy na Państwa głosy!

Mobile Trends Awards 08.02

Widzimy, że środowisko branżowe docenia pracę całego Zrzeszenia SGB. Przypomnijmy, że SGB Mobile powstała we współpracy z firmą Ailleron SA i stała się symbolem zmian technologicznych jakie zaszły w ostatnim roku w SGB. Aplikacja jest cały czas rozwijana o nowe funkcjonalności, aby jeszcze lepiej dostosować ją do potrzeb klientów.

Zachęcamy do zostawiania pozytywnych komentarzy i ocen w sklepach Google Play i App Store.

Pobierz aplikację SGB Mobile

W zależności od tego, z jakiego smartfona korzystasz, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację: