12 kwietnia 2023 roku w Urzędzie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji VIII edycji Nadwarciańskiej Gorzowskiej Dychy, podczas której I Wiceprezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim – Tomasz Żelazek- ogłosił, że Bank po raz ósmy będzie głównym sponsorem i współorganizatorem popularnego w regionie biegu.

„Wydarzenie to wpisuje się w strategię Banku dotyczącą propagowania zdrowego stylu życia wśród klientów, pracowników oraz lokalnej społeczności. W poprzednich edycjach wzięło udział łącznie ponad 1800 uczestników, a my jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja przyciągnie rekordową liczbę miłośników biegania” – powiedział Prezes Tomasz Żelazek.

Na zakończenie Prezes GBS w Gorzowie Wielkopolskim podziękował organizatorom oraz przedstawicielom Urzędu Miasta Gorzowa za ich zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniach do biegu. „Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wydarzenia i promować aktywność sportową wśród naszej lokalnej społeczności” – podsumował Prezes Żelazek, zachęcając jednocześnie do udziału w biegu, który odbędzie się 18 czerwca 2023 roku.