MENU

       

Newsletter

Zapisz się do naszej listy mailingowej

«1 2 »

Karty Walutowe

Międzynarodowa debetowa karta walutowa z funkcją zbliżeniową umożliwia dokonywanie w kraju i za granicą transakcji gotówkowych oraz transakcji bezgotówkowych (w tym internetowych i MO/TO). Może być wydana  do rachunków oszczędnościowych prowadzonych w EUR, USD, GBP dla klientów indywidualnych . Dokonując transakcji kartą walutową w walucie rachunku, klient nie ponosi kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji.

Portfel SGB

Dzięki aplikacji Portfel SGB masz możliwość sprawdzenia środków dostępnych dla karty płatniczej wydanej w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej, podglądu historii transakcji dokonanych kartą, a przypadku posiadania karty mobilnej – dokonywania szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą Twojego telefonu.

KARTY PŁATNICZE (DEBETOWE)

Karta płatnicza (debetowa) zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Daje możliwość płatności bezgotówkowych, wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie.

KARTY PRZEDPŁACONE

Skorzystaj z szerokiej gamy kart przedpłaconych Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Gorzowie Wielkopolskim.

KARTY KREDYTOWE

Czasy, kiedy po gotówkę trzeba było osobiście udać się do oddziału banku, powoli odchodzą w niepamięć. Dziś wystarczy że posiadasz jedną z oferowanych przez nas kart kredytowych i możesz  płacić za produkty i usługi (nie tylko w sklepie, także przez Internet czy telefon) czy korzystać z gotówki będąc za granicą.

 

Zastrzeganie kart

Jak zastrzec kartę? W przypadku zgubienia lub kradzieży karty należy jak najszybciej dokonać jej zastrzeżenia
«1 2 »

ZŁÓŻ REKLAMACJĘ